Jesteśmy producentem plakatów trychologicznych, które można zamówić za pośrednictwem strony Trychoplakat.pl lub zakupić bezpośrednio na wydarzeniach trychologicznych, w których uczestniczymy.

Plakaty trychologiczne świetnie wyglądają w gabinecie trychologicznym, ale też w pracowni fryzjerskiej. Estetyka kolorystyczna zaproponowana przez naszą graficzkę sprawia, że plakaty znajdą zastosowanie zarówno jako ozdoba recepcji, jak i wsparcie trychologa w profesjonalnym gabinecie. Za ich pomocą łatwiej wytłumaczyć procesy związane z wypadaniem włosów.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów produktów i marek trychologicznych, którzy są zainteresowani zakupem naszych plakatów dla swoich klientów, jak i organizatorów szkoleń trychologicznych czy fryzjerskich, jako uzupełnienie swojej oferty edukacyjnej.

Zapraszamy do kontaktu szkoły i uczelnie, które chciałby przeznaczyć plakaty na przykład, jako nagrody na koniec roku dla swoich słuchaczy, albo wykorzystać plakat, jako formę edukacyjną w pracowni szkolnej.

Możemy wykonać plakaty w innym rozmiarze i innym materiale niż są dostępne aktualnie na stronie. 

Zapraszamy do kontaktu 🙂

marketing@trycholog.info